• تلفن: 32518888-034
  • ایمیل: info@hadishpishro.ir
  • ساعات کاری: 08:00-20:00

لیست خدمات

مشاوره و طراحی

سازمان هاي متقاضی مي توانند به منظور جلوگیری از اتلاف منابع سازمانی، کاهش هزینه هاي عملیاتی در كوتاه و بلند مدت و با هدف افزایش كارآمدي و تطابق با ديگر عناصر سازمانی و نيازها و افق آتی يك سازمان از خدمات مشاوره کارشناسان هدیش الکترونیک بهره مند شوند.

اطلاعات بیشتر

تامین و تجهیز

در صورتی که سفارش مشتری صرفاً مشتمل بر تأمین محصولات و تجهیزات فنی باشد, معاونت بازرگانی شرکت با اتکاء به موجودی محصولات در انبارهای خود این امکان را دارد تا حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت سفارشات را فراهم آورده و تحویل مشتریان نماید. گفتنی است در حال حاضر در انبار شرکت بیش از ۵ هزار شماره قطعه و ۱۰۰ هزار وسیله الکترونیکی آماده تحویل وجود دارد

اطلاعات بیشتر

خدمات پس از فروش

“ما همواره در کنار شما هستیم”, تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید و یا چه زمانی است؛ مهم این است که متخصصان شرکت آمادگی ارایه هرگونه خدمات فنی برای ایجاد آرامش و احساس اطمینان خاطر در شما را دارند.

اطلاعات بیشتر

نظارت

“شرکت هدیش ” در برخی از پروژه ها نه به عنوان مجری احداث زیر ساخت و یا شبکه ، بلکه به عنوان ناظر بر حسن اجرای پروژه ها و به عنوان مشاور امین و صادق مشتریان, تلاش می کند تا با اتکاء بر دانش متخصصان خود بر حسن انجام کار دیگر مجریان نظارت نماید.

اطلاعات بیشتر