• تلفن: 32518888-034
  • ایمیل: info@hadishpishro.ir
  • ساعات کاری: 08:00-20:00

درباره ما

معرفی هدیش (تاریخچه)


شرکت مهندسی هدیش الکترونیک در سال 1382 فعاليت خود را در  زمينه فناوري اطلاعات آغاز کرده است. و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم فناوري اطلاعات و ارتباطات پيموده است.

همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد. هم اکنون اين مجموعه شامل 6 واحد جداگانه طراحي و اجراي شبکه هاي کامپيوتري ، سخت افزار ، خدمات پشتيباني و تعميرات و نگهداري ، نرم افزار، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي، تامين نيروي متخصص مي باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.

چشم انداز


يكي از افتخارات ” هدیش الکترونیک ” به عنوان يكي از شركت های برتر استان کرمان در ارايه تجهيزات شبکه  و صنعت IT، برخورداری از نيروي انساني متخصص مي باشد كه مدعي هستيم در تخصص خود بي همتا بوده و با توجه به دانش فني انباشته شده سازماني از قابليت هاي بي مانندي برخوردار هستند و اين واقعيتي است كه گستره بازار هدیش الکترونیک، رضايت مشتريان و دريافت تاييديه هاي مختلف ملي و دستگاهي مويد آن است.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، ارزیابی، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، این نگرشي است که براي شرکت مهندسی هدیش الکترونیک تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است . امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

 

موضوع فعالیت


فروش تجهیزات، اجرا، نصب، پشتیبانی ، نظارت

شبکه های کامپیوتری، فیبر نوری، دیتاسنتر، یو پی اس، باطری، سیستمهای نظارتی (دوربین مدار بسته)، سیستم های حفاظتی (دزدگیر)، اعلام و اطفاء حریق

اجرای ساختار یافته شبکه های کامپیوتری- ارائه خدمات مهندسی و مدیریت فنی – خدمات تدارک ملزومات و تجهیز پروژه – خدمات اجرایی پروژه

گواهینامه ها


 

 


برخی از مشتریان ما


               

               

متشریان می گویند